Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17103
Stary 02.02.2011, 22:50
Bambo1906 napisał(a):Wyświetl post
no to trochę chu*owo bo jest dylemat czy kupić karnet na "teraźniejszy młyn" i drugą połowę rundy przesiedzieć bez zajebi*tego dopingu, czy kupować przez całą rundę bilety.
Kupuj, szanse, że trybuna północna zostanie udostępniona w tym sezonie są znikome. Nawet jeśli, to kibice zostaną ten jeden, góra 2 mecze na południowej, a kibice gości zawitają na stadion dopiero od nowego sezonu.

Co do opóźnienia - rok minie 16 czerwca. Do tego czasu stadion powinien być gotowy w całości, raczej scenariusz, że będzie gotowy dopiero za rok od dzisiaj się nie sprawdzi.
Odpowiedz cytując