Bambo1906 napisał(a):

|
no to trochę chu*owo bo jest dylemat czy kupić karnet na "teraźniejszy młyn" i drugą połowę rundy przesiedzieć bez zajebi*tego dopingu, czy kupować przez całą rundę bilety.
|
Kupuj, szanse, że trybuna północna zostanie udostępniona w tym sezonie są znikome. Nawet jeśli, to kibice zostaną ten jeden, góra 2 mecze na południowej, a kibice gości zawitają na stadion dopiero od nowego sezonu.
Co do opóźnienia - rok minie 16 czerwca. Do tego czasu stadion powinien być gotowy w całości, raczej scenariusz, że będzie gotowy dopiero za rok od dzisiaj się nie sprawdzi.