aNouc napisał(a):

|
Jutro w Dzienniku Polskim ma być temat o stadionie, widziałem tylko na główek na pierwszej stronie z tytułem że opóżnienie może potrwać nawet rok.
|
Moze rok od oryginalnego terminu, ktorym byl Czerwiec 2010, nie wierze ze z takim stanem od teraz jeszcze rok to wszystko potrwa...
Ale co z tego, pewnie jak wiele innych, ten bedzie tylko informacyjny... Powinien ktos wreszcie, a najlepiej wszystkie krakowskie gazety wywalic artykul na pierwszej stronie o marnotrawienie publicznych pieniedzy (fakt ze wydaje sie takie sumu i cos nie jest oddane na czas, to jest marnotrawienie) i zjechac po kolei wszystkich ktorzy powinni byc odpowiedzialni i zrobic wielkie halooooo