Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43049
Stary 02.02.2011, 21:59
Mdli mnie już od czytania o Meliksonie. Gość jeszcze ani razu piłki nie kopnął w Ekstraklasie a co niektórzy to gotowi są rozprawę doktorancką na temat jego umiejętności napisać... Może teraz podyskutujmy o wyższości Meliksona nad Messim? w końcu obaj "wypieszczają" podania... A może teraz podyskutujemy o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocy? Chociaż wolałbym się dowiedzieć czegoś konkretnego na temat bramkarza?
Odpowiedz cytując