Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17099
Stary 02.02.2011, 21:58
Jutro w Dzienniku Polskim ma być temat o stadionie, widziałem tylko nagłówek na pierwszej stronie z tytułem że opóżnienie może potrwać nawet rok.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 02.02.2011 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując