tofik napisał(a):

|
Bo dla Małego optymalna pozycja to napstnik. Tak, żeby już nie musiał wrzucać, ani podawać. Jemu trzeba podać i patrzeć jak spuszcza głowę i pcha do przodu. Jak na bocznego pomocnika gra zbyt indywidualnie i nie ma wrzuty.
|
Zgadzam się w 100%

Małecki na skrzydle to marnowanie potencjału tego zawodnika

Mam nadzieję , że z przyjściem Meliksona będziemy oglądać "Małego" tylko i wyłącznie na jego NATURELNEJ pozycji w ataku.