Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43046
Stary 02.02.2011, 21:56
tofik napisał(a):Wyświetl post
Bo dla Małego optymalna pozycja to napstnik. Tak, żeby już nie musiał wrzucać, ani podawać. Jemu trzeba podać i patrzeć jak spuszcza głowę i pcha do przodu. Jak na bocznego pomocnika gra zbyt indywidualnie i nie ma wrzuty.
Zgadzam się w 100% Małecki na skrzydle to marnowanie potencjału tego zawodnika Mam nadzieję , że z przyjściem Meliksona będziemy oglądać "Małego" tylko i wyłącznie na jego NATURELNEJ pozycji w ataku.
Odpowiedz cytując