Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 02.02.2011, 21:45
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Mamy XXI wiek i takich rzeczy jak karta kibica nie można wyrobić przez internet... Jakby jeszcze ktoś mógł za mnie to zrobić osobiście to już pół biedy, a tak to muszę się tłuc łącznie 6 godzin w autobusie... Porażka.

... Połcie nie jada 3 godz ......raczej ok 2 ...
Raczej nie w weekendy;/ z powrotem to czasem ponad 3... Grunt, że jest info ok KK chociaż miesiąc przed pierwszym meczem.
Odpowiedz cytując