Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
vivez
Member
Od: 08.2006
Offline
#
17098
02.02.2011, 21:36
Czy wiadomo coś na temat rozmów w kwestii operatora stadionu? Temat ten choć bardzo ważny w ogóle nie jest ostatnio na tapecie!
vivez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vivez
Znajdź inne posty napisane przez vivez