Wyświetl pojedynczy post
vivez
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17098
Stary 02.02.2011, 21:36
Czy wiadomo coś na temat rozmów w kwestii operatora stadionu? Temat ten choć bardzo ważny w ogóle nie jest ostatnio na tapecie!
Odpowiedz cytując