Wyświetl pojedynczy post
maklo9
Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43039
Stary 02.02.2011, 21:28
sergio napisał(a):Wyświetl post
Nie piszę że nie robią te filmy wrażenia ale jakby ktos chciał zrobić komplikację z zagrań i bramek Łobo...

to podejrzewam nie niezłe ...........e by wyszło!

Nie ma co oceniac gościa na podstawie filmów w internecie
no masz racje ale moze bedzie go mozna jutro zobaczyc w meczu z molde, choc sie tego meczu obawiam, gdyz od niedawna trenuje ich solskjaer ktory robil kapitalna robote jako trener rezerw manchesteru united.
Odpowiedz cytując