sergio napisał(a):

Nie piszę że nie robią te filmy wrażenia ale jakby ktos chciał zrobić komplikację z zagrań i bramek Łobo...
to podejrzewam nie niezłe ...........e by wyszło!
Nie ma co oceniac gościa na podstawie filmów w internecie
|
no masz racje ale moze bedzie go mozna jutro zobaczyc w meczu z molde, choc sie tego meczu obawiam, gdyz od niedawna trenuje ich solskjaer ktory robil kapitalna robote jako trener rezerw manchesteru united.