Billy napisał(a):

|
Mamy XXI wiek i takich rzeczy jak karta kibica nie można wyrobić przez internet... Jakby jeszcze ktoś mógł za mnie to zrobić osobiście to już pół biedy, a tak to muszę się tłuc łącznie 6 godzin w autobusie... Porażka.
|
Narzekamy
Ciekawe co byś mówił jak wyrobienie karty trwało by tydzień, musiałbyś się łącznie 12 godzin tłuc w autobusie... Paranoja, tak źle i tak nie dobrze.
To po prostu straszne.