Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pawulon-82
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
43038
02.02.2011, 21:25
właśnie...a filmik z golami Nourdina z Ajaksu?też dobry.dobrze, że chociaż parchom włożył
pawulon-82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawulon-82
Znajdź inne posty napisane przez pawulon-82