Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
43037
02.02.2011, 21:22
maklo9
napisał(a):
tu macie probke mozliwosci maora:
http://www.youtube.com/watch?v=9TsGZ...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ALXpd...eature=related
kapitalne podanie!!!
http://www.youtube.com/watch?v=tjHsx...eature=related
trzeba przyznac chlopak robi wrazenie, potrafi strzelic gola z niczego, kapitalnie bije rzuty wolne.
Ale cos mi sie zdaje ze dlugo u nas nie pobedzie jak bedzie tak gral.
Nie piszę że nie robią te filmy wrażenia ale jakby ktos chciał zrobić komplikację z zagrań i bramek Łobo...
to podejrzewam nie niezłe ...........e by wyszło!
Nie ma co oceniac gościa na podstawie filmów w internecie
TYLKO WISŁA!
sergio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sergio
Znajdź inne posty napisane przez sergio