Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43030
Stary 02.02.2011, 21:06
westersyl napisał(a):Wyświetl post
As - Słaba ironia.
Wystarczyla, reszte poparlem faktami. Jakby byl lepszy od Blaszczykowskiego to by do nas nie przyszedl bo od lat gralby w dobrym zachodnim klubie. Taka jest niestety prawda
A jak uwazasz ze Blaszczu jest kiepski to obejrzyj mecz Wisla - PAO i zobacz jak kuba smigal ze zlamana noga.

P.S. Oczywiscie mam nadzieje, ze Melikson bedzie lepszy od Blaszczykowskiego nawet bardzo na to licze. Jednak dam sie najpierw chlopakowi wykazac na boisku zanim bede sie podniecal jego trickami na youtube.

pozdrowka
Odpowiedz cytując