Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43029
Stary 02.02.2011, 20:55
Może akurat Melikson wypali, mnie osobiście najbardziej ciekawi jak chłopak będzie sobie radził z grą pod mocnym,agresywnym,pressingiem,bo tego trzeba nam na puchary,których pragniemy teraz wszyscy jak wściekli.
To będzie wg mnie sprawa kluczowa, bo Garguły,jak w pysk strzelił nie widzę w tej roli. Wszyscy widzimy co się z nami dzieje,kiedy przeciwnik czuje się pewniej, aktywnie skraca pole gry. Pokazał to mecz z nieszczęsnym Karabachem,w Krk Azerzy rozpoczęli nieśmiało i prowadziliśmy grę ale na wyjeździe było 0-3 gdy nacisnęli. O meczu z Valerengą nie piszę bo to był sparing i na pierwszy rzut oka było widać,że zawodnicy byli zajechani.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując