pawulon-82 napisał(a):

|
i czy wynika z mojego pisania, że się jakoś niecierpliwie?
|
Niestety, tak. Ale to już standard na tym forum jak pojawia się coś nowego. Ja też jestem niecierpliwy ale jeżeli chodzi o rozpoczęcie nowego sezonu na ukończonym stadionie. System może nowy ale zawsze nowy system można uzupełnić danymi ze starego systemu, w tym przypadku danymi adresowymi. Nie sądzę że to jakiś duży problem.