Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 02.02.2011, 20:38
pawulon-82 napisał(a):Wyświetl post
i czy wynika z mojego pisania, że się jakoś niecierpliwie?
Niestety, tak. Ale to już standard na tym forum jak pojawia się coś nowego. Ja też jestem niecierpliwy ale jeżeli chodzi o rozpoczęcie nowego sezonu na ukończonym stadionie. System może nowy ale zawsze nowy system można uzupełnić danymi ze starego systemu, w tym przypadku danymi adresowymi. Nie sądzę że to jakiś duży problem.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując