Oldpara napisał(a):

Tu a propos naszego niedoszłego wzmocnienia z poprzedniej rundy:
http://www.futbol.pl/artykul/100277.html
Milinkovic wylądował w Slovanie. Ciekawe czy zrobi karierę. Ja tam sie cieszę, że mamy Maora zamiast niego.
|
Dokładnie.
Taka gwiazda z niego była chciał kokosów to teraz ma ciekawe ile tam wyciągnie

I nawet lepiej że do nas nie trafił kokosów żądał , a Maor ma na pewno większy potencjał niż on.
Co do wychwalania Meliksona to bym się wstrzymał do 1 kolejki lub 2.
Cytat:
|
a co do przyszłego składu to wydaje mi się ze Mały straci miejsce kosztem Maora
|
Też tak myślę , Mały robi dużo szumu a prawie nic z tego nie ma oprucz tego że głupio sam traci piłki.