Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43020
Stary 02.02.2011, 20:22
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Tu a propos naszego niedoszłego wzmocnienia z poprzedniej rundy:
http://www.futbol.pl/artykul/100277.html

Milinkovic wylądował w Slovanie. Ciekawe czy zrobi karierę. Ja tam sie cieszę, że mamy Maora zamiast niego.
Dokładnie.

Taka gwiazda z niego była chciał kokosów to teraz ma ciekawe ile tam wyciągnie
I nawet lepiej że do nas nie trafił kokosów żądał , a Maor ma na pewno większy potencjał niż on.

Co do wychwalania Meliksona to bym się wstrzymał do 1 kolejki lub 2.


Cytat:
a co do przyszłego składu to wydaje mi się ze Mały straci miejsce kosztem Maora
Też tak myślę , Mały robi dużo szumu a prawie nic z tego nie ma oprucz tego że głupio sam traci piłki.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując