Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43019
Stary 02.02.2011, 20:21
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a co do przyszłego składu to wydaje mi sie ze Mały straci miejsce kosztem Maora
Ten "Mały" to ma przejebane. Co rundę traci miejsce w składzie, a to na rzecz Kirma, a to Pajlicia, a to Riosa, teraz go Melikson posadzi na ławce. W ogóle trzeba go było wypożyczyć do Championship, bo żaden z niego pożytek, przy takich zajebistych graczach jakich mamy, szkoda żeby tylko na ławce siedział

I tak z "Łobo" ma Wisła więcej pożytku (copyright raindog).

Dobrze, że sprzedaliśmy Marcelo: z Kowalskim to jeszcze mógł konkurować, ale przy Bunozie to by już sobie nie pograł
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.02.2011 o godz. 21:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując