szprotson napisał(a):

|
a co do przyszłego składu to wydaje mi sie ze Mały straci miejsce kosztem Maora
|
Ten "Mały" to ma przejebane. Co rundę traci miejsce w składzie, a to na rzecz Kirma, a to Pajlicia, a to Riosa, teraz go Melikson posadzi na ławce. W ogóle trzeba go było wypożyczyć do Championship, bo żaden z niego pożytek, przy takich zajebistych graczach jakich mamy, szkoda żeby tylko na ławce siedział
I tak z "Łobo" ma Wisła więcej pożytku (copyright
raindog).
Dobrze, że sprzedaliśmy Marcelo: z Kowalskim to jeszcze mógł konkurować, ale przy Bunozie to by już sobie nie pograł
