AS82 napisał(a):

|
Stalismy 10 razy lepiej ,bo taka byla sytuacja makro-ekonomiczna w Europie i na świecie,i ty nie wmawiaj ludziom ,że to zasługa PISu. Ludzie mieli i maja dosc toksycznego Jarosława i jego ciaglego podpalania Polski co robi skutecznie do dziś.
|
Może tak ,a może nie,nie dowiemy się tego bo teraz rządzi PO i ona bierze odpowiedzialność za kraj i ma najwyraźniej wg. Ciebie " pecha ",ale zacytuje w odpowiedzi na Twoje wątpliwości naszego premiera:
Premier Donald Tusk stwierdził w odpowiedzi na pytanie dziennikarzy:
"Znacie mnie państwo już całkiem nieźle (śmiech), i wiecie dobrze, że niechętnie sięgam po mocne sformułowania, a często temperuję tych co bardziej gorliwych harcowników, także we własnych szeregach. Zawsze wolę powiedzieć mniej, niż więcej. Więc nie będę mówił, jak podpowiadają niektórzy, że prezydentowi Kaczyńskiemu znów nie wyszło. Powiem tylko, że w polityce nie można mieć pecha. Jak polityk ma pecha, to źle dla niego, i dla ludzi, którzy mają prawo do władzy niepechowej."
i jeszcze chciałbym się odnieść do tego:
Cytat:
|
- wstrętnie pisiory i inne kaczory ciągle grzebią w przeszłości, zamiast odciąć wszystko gruba kreską tak jak w Czechach
|
Żeby coś takiego napisać to trzeba nie mieć minimalnego pojęcia o Republice Czeskiej. To w Polsce zrobiono
grubą kreskę, w Republice komuniści od sekretarza okresu w górę nie mieli prawa piastowania stanowisk publicznych przez 10 lat.