Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43017
Stary 02.02.2011, 20:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
U nas zostanie gwiazdą, jak mu piłka przy przyjęciu na trzy metry nie będzie odskakiwać. Co nie zmienia faktu, że dopóki nie sprawdzi się w lepszej lidze porównywanie go z Błaszczykowskim jest w ogóle nie na miejscu. Polska, izraelska - to nie są poważne ligi. Wystarczy zobaczyć, jak kończą nasze gwiazdy za granicą.

Sugeruję trochę spokoju, bo masz naprawdę zbyt wysokie oczekiwania.
super ze fajnie chłop wygląda piłkarsko,ale nie oceniajcie go dopóki nie rozegra ligowego meczu w naszej buraczanej.
Fajnie ze przyjmie piłke,ta mu nie odskoczy ale w tym samym momencie w.......i mu sie w kolana jakiś Łukasz Derbich czy też Sławomir Szary i po gierce.

a nt. aklimatyzacji mam identyczne zdanie jak Colin.

a co do przyszłego składu to wydaje mi sie ze Mały straci miejsce kosztem Maora
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując