wolfy napisał(a):

U nas zostanie gwiazdą, jak mu piłka przy przyjęciu na trzy metry nie będzie odskakiwać. Co nie zmienia faktu, że dopóki nie sprawdzi się w lepszej lidze porównywanie go z Błaszczykowskim jest w ogóle nie na miejscu. Polska, izraelska - to nie są poważne ligi. Wystarczy zobaczyć, jak kończą nasze gwiazdy za granicą.
Sugeruję trochę spokoju, bo masz naprawdę zbyt wysokie oczekiwania.
|
super ze fajnie chłop wygląda piłkarsko,ale nie oceniajcie go dopóki nie rozegra ligowego meczu w naszej buraczanej.
Fajnie ze przyjmie piłke,ta mu nie odskoczy ale w tym samym momencie w.......i mu sie w kolana jakiś Łukasz Derbich czy też Sławomir Szary i po gierce.
a nt. aklimatyzacji mam identyczne zdanie jak Colin.
a co do przyszłego składu to wydaje mi sie ze Mały straci miejsce kosztem Maora