Jak westersyl ma rację, to nic tylko się cieszyć. Nie wiem czemu się sprzeczacie

Ja ze swojej strony dodam, że również widze u niego spory potencjał. Może być dużym wzmocnieniem drewnianej linii pomocy.
Również kilku znajomych co jakieś tam pojęcie mają wypowiada się w podobnym tonie.
Oby się odnalazł w tej drużynie i nadał ofensywnym akcjom odrobinę rozmachu
