Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43016
Stary 02.02.2011, 20:08
Jak westersyl ma rację, to nic tylko się cieszyć. Nie wiem czemu się sprzeczacie
Ja ze swojej strony dodam, że również widze u niego spory potencjał. Może być dużym wzmocnieniem drewnianej linii pomocy.
Również kilku znajomych co jakieś tam pojęcie mają wypowiada się w podobnym tonie.
Oby się odnalazł w tej drużynie i nadał ofensywnym akcjom odrobinę rozmachu
..
Odpowiedz cytując