masterlag napisał(a):

Nie wiem czy ktoś o tym pisał, ale właśnie czytałam styczniowy numer Futbol Magazyn i jest tam małe info odnośnie sponsora rozgrywek.
Miło by było, gdyby w końcu się ktoś znalazł po Orange.
(jeśli było to info, to sorry)
|
To by się nawet zgadzało w świetle zapowiadanych planów porzucenia marki ERA i rebrandingu na T-Mobile.
Będą potrzebowali naprawdę duuużej kampanii reklamowej, a taka Ekstraklasa co by nie mówić jest medialna.