Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7914
Stary 02.02.2011, 20:05
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ktoś o tym pisał, ale właśnie czytałam styczniowy numer Futbol Magazyn i jest tam małe info odnośnie sponsora rozgrywek.

Miło by było, gdyby w końcu się ktoś znalazł po Orange.

(jeśli było to info, to sorry)
To by się nawet zgadzało w świetle zapowiadanych planów porzucenia marki ERA i rebrandingu na T-Mobile.
Będą potrzebowali naprawdę duuużej kampanii reklamowej, a taka Ekstraklasa co by nie mówić jest medialna.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując