1q2 napisał(a):

Ja jestem ciekaw co Maor robił przez ten ostatni tydzień
A co do pozycji...ciężko powiedzieć.Mając jakieś tam pojęcie o naszej kadrze, chciałbym go widzieć razem z Sobolem,Kirmem,Małym i pewnie Genkovem(tu już tylko wiara że grać on potrafi).Zostaje 1 miejsce - nie mam pojęcia kto bo nikt mnie nie przekonuje, podobnie ciężko wyrokować jakie będzie najlepsze ustawienie.
|
Nic specjalnego, siedział w hotelowym pokoju prawie tydzień, łaził po galeriach, grał w FM

to tak w skrócie.