Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43013
Stary 02.02.2011, 19:53
Arked napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o czyste umiejętności techniczne (i inne sztuczki cyrkowe z piłką) to jestem w stanie uwierzyć w to co pisze westersyl. Co innego jeśli chodzi o ogólny poziom zawodnika, tutaj pewnie Błaszczykowski sporo nadrabia innymi walorami. Cóż, przekonamy się jak sprawa wygląda za kilka miesięcy.
Chodziło mi bardziej o to w jakim sposób przymuję piłkę, prowadzi ją, strzela na bramkę, wypieszcza podania. Według mnie ma większe możliwości. Co nie znaczy, że tak jak napisałeś w ogólnym rozrachunku Maor to lepszy zawodnik od Błaszcza. Chodzi mi też bardziej o tego Błaszczykowskiego z Wisły nie teraz tego, który zebrał niemieckie szlify.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 02.02.2011 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując