Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#926
Stary 02.02.2011, 19:26
it napisał(a):Wyświetl post
Lepiej dmuchać na zimne, niż po ewentualnych ekscesach wylewać żale i w nieskończoność analizować problem.
Jak w przypadku Smoleńska.
Mógłbyś rozwinąć, bo IMHO .......isz okrutnie. "Dmuchać na zimne"? A jak nie, to co - będzie pogrom?

"GW" to brukowiec, który wymyślił sobie "kibola" i go zwalcza. Nie ma sensu próbować tego usprawiedliwiać, takie rzeczy trzeba nazywać po imieniu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując