it napisał(a):

Lepiej dmuchać na zimne, niż po ewentualnych ekscesach wylewać żale i w nieskończoność analizować problem.
Jak w przypadku Smoleńska.
|
Mógłbyś rozwinąć, bo IMHO .......isz okrutnie. "Dmuchać na zimne"? A jak nie, to co - będzie pogrom?
"GW" to brukowiec, który wymyślił sobie "kibola" i go zwalcza. Nie ma sensu próbować tego usprawiedliwiać, takie rzeczy trzeba nazywać po imieniu.