Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43007
Stary 02.02.2011, 18:56
No to nam sie trafilo.
Zawodnik trzy razy lepszy od Kuby w wieku 26 lat majacy za soba 1 wystep w kiepskiej reprezentacji trafia do miernej Polskiej ligi. Dobrze ze ilus tam trenerow nie poznalo sie na chlopaku wczesniej bo tak to by go nam jakis Manchester albo Real podebral. No i jeszcze jaka okazja! £ razy lepszy a przyszedl za 5 razy mniejsze pieniadze!
Odpowiedz cytując