Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43006
Stary 02.02.2011, 18:50
westersyl napisał(a):Wyświetl post
(liczba asyst goli)
asysty się liczą tylko wtedy gdy są wykorzystane.co z tego,że zawodnik będzie dogrywałpiłki na same "setki'jeżeli te będą zmarnowane?nie róbmy ze statystyk fetysza.Kuba dzieki swojej waleczności,szybkości,kiwce czasem absorbuje dwóch,trzech przeciwnikow.i to też jest wartość czasem może nawet większa niż te "asysty".
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując