westersyl napisał(a):

asysty się liczą tylko wtedy gdy są wykorzystane.co z tego,że zawodnik będzie dogrywałpiłki na same "setki'jeżeli te będą zmarnowane?nie róbmy ze statystyk fetysza.Kuba dzieki swojej waleczności,szybkości,kiwce czasem absorbuje dwóch,trzech przeciwnikow.i to też jest wartość czasem może nawet większa niż te "asysty".