No apropo Kuby to te jego osiągnięcia są nadmuchane medialnie, co tam liderowanie w Bundeslidze z ogromnymi szansami na mistrzostwo

Lepsze granie w drużynie środka tabeli ligi Izraela
I nie zrozum mnie źle, nie deprecjonuje umiejętności Maora, ale jak narazie jego osiągnięcia przy osiągnięciach Kuby (zarówno klubowych jak i reprezentacyjnych) prezentują się dość mizernie. Sam wyrażam naprawdę głęboką nadzieję, że ten transfer wypali
