Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43000
Stary 02.02.2011, 18:34
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty zdajesz sobie sprawe ze wlasnie straciles reszte wiarygodnosci?
magowski napisał(a):Wyświetl post
Nie widziałeś go choćby w 5 meczach a tu takie odważne deklaracje. Na razie proponuje stoperan.
Porównuję Maora do zawodnika który oprócz kiwki, charakteru i szybkości za wiele nie ma do zaoferowania swojemu klubowi o czym świadczy jego efektywność, (liczba asyst goli) ani strzału, prostopadłego podania, dobrej wrzutki, z wolnego strzelić też nie potrafi, jedyna pozycja Kuby to prawa pomoc( ewentualnie prawa obrona). Nie zamierzam się z wami jednak wykłócać. Osiągnie Kuby są medialnie napompowane bo trzeba mu to oddać dokonał rzeczy nie bywałej. To co zrobił Błaszczykowski jest mnożone razy 3 bo grał w 4 lidze.

Musicie chyba jednak poczekać do pierwszych meczy może wtedy zdacie sobie sprawę kogo Valckx wyciągnął.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 02.02.2011 o godz. 18:42.
Odpowiedz cytując