Siwy_89 napisał(a):

|
Błaszczykowski przyszedł z IV ligi, Uche, Cantoro podobnie. O czymś to świadczy...
|
A co ma wspólnego wynoszenie Maora na piedestał po jednej jednostce treningowej oraz po kilku filmach z youtuba do tego że Błaszczykowski przyszedł do nas z IV ligi?