Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7910
Stary 02.02.2011, 17:36
kreseq napisał(a):Wyświetl post
wolfy - Dla mnie za jego "uczynki" powinni mu nie placic do konca zycia Mam nadzieje ze bedzie sie tlukl po sadach i na koncu po prostu zrezygnuje z kopania pilki.
OK, ale umówmy się, ze na takie akcje jak robią Polonia Bytom i Cracovia w profesjonalnej lidze nie powinno być miejsca. Ja też Ujka nie trawię choćby za jego "biznesową" przeszłość, ale akurat tutaj to nie on jest winien, tylko niepoważny klubik podpisujący kontrakty na które go nie stać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując