kreseq napisał(a):

wolfy - Dla mnie za jego "uczynki" powinni mu nie placic do konca zycia Mam nadzieje ze bedzie sie tlukl po sadach i na koncu po prostu zrezygnuje z kopania pilki.
|
OK, ale umówmy się, ze na takie akcje jak robią Polonia Bytom i Cracovia w profesjonalnej lidze nie powinno być miejsca. Ja też Ujka nie trawię choćby za jego "biznesową" przeszłość, ale akurat tutaj to nie on jest winien, tylko niepoważny klubik podpisujący kontrakty na które go nie stać.