Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#919
Stary 02.02.2011, 17:17
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Wiesz, mimo wszystko GW jest opiniotwórczą gazetą i duża ilość ludzi nie interesuje się piłką tyle co ja i ty i jak ona przeczyta że Wisła=antysemityzm to takie myślenie przyjmują za właściwe. Nie mają ani czasu ani chęci dowiadywać się jaka jest prawda.
OK, ale wybacz nie od nas zależy co byle pracownik GW-na naskrobie i co inteligentny inaczej czytelnik przyjmie za właściwe. Skoro w tej redakcji styl narzuca konfident i zarazem miłosnik gejowskich parad oraz jednocześnie co się z tym łączy, stały bywalec kibucu z ul. Kałuzy, to trudno oczekiwac sensownych artykułów. Nalezy raczej oczekiwać ciagłych podjazdówek.
Odpowiedz cytując