[QUOTE=snyrting;1045855]Jot ochłoń trochę, jeszcze nam brakuje zeby kolejny artykuł dotyczy gróźb karalnych kierowanych
wobec dziennikarza.[/QUOTE]
Z całym szacunkiem, ale trochę Go,(jawora), dowartościowałeś.

pismak i tyle...dziennikarzem trzeba być...
