PANDEM0NIUM napisał(a):

Dokładnie o to chodzi. Ja rozumiem że zaczynają się ferie i dzieciarnia nie może wyjąć rąk z majtek na samo brzmienie słowa Melikson ale BEZ PRZESADY. Maor ma 26 lat a w reprezentacji zagrał tylko w JEDNYM meczu. Jakoś nie obiło mi się o uszy aby biły się o niego inne kluby. O czymś to świadczy...
|
Błaszczykowski przyszedł z IV ligi, Uche, Cantoro podobnie. O czymś to świadczy...