Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42987
Stary 02.02.2011, 15:57
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie o to chodzi. Ja rozumiem że zaczynają się ferie i dzieciarnia nie może wyjąć rąk z majtek na samo brzmienie słowa Melikson ale BEZ PRZESADY. Maor ma 26 lat a w reprezentacji zagrał tylko w JEDNYM meczu. Jakoś nie obiło mi się o uszy aby biły się o niego inne kluby. O czymś to świadczy...
Błaszczykowski przyszedł z IV ligi, Uche, Cantoro podobnie. O czymś to świadczy...
Odpowiedz cytując