0 22 napisał(a):

|
Czemu 'żeby się tak nie skoczyło że wyleci'? .
|
Nie piszę tego bynajmniej z troską o jego karierę.Wręcz przeciwnie. Dla niego źle,bo jak go wywalą za takie akcje z klubu,to raczej nigdzie w poważnej piłce już nie zaistnieje. Gość się zachowuje tak jakby wszystkich dookoła miał za debili i chyba jest za głupi na to aby rozumieć powagę sytuacji.