Jeśli chodzi o Maora,ufam, że Wisełka będzie miala w jego osobie bardzo dobrego rozgrywającego. Mam tylko pytanie do bardziej zorientowanych forumowiczów. Gdzieś czytałem,
że Melikson już posiada polskie obywatelstwo, dzięki matce. A tymczasem "Gazeta Wspaniała Kraków" zamieszcza taki kawałek:
Cytat:
|
O pochodzeniu piłkarza zaś mówią tylko z powodu... jego matki, która jest Polką ( ...). Wczoraj zresztą piłkarz zdradził, że zamierza ubiegać się o polskie obywatelstwo.
|
Czy ja nie umiem czytać po polsku, czy ktoś tu łże? A może wcześniejsze informacje były nieścisłe, i np. Wybiórcza jest lepiej zorientowana w sytuacji nawet od agenta, którego ma Malikson, i całej reszty?