Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42986
Stary 02.02.2011, 15:47. Wyjaśnijcie mi jedną rzecz...
Jeśli chodzi o Maora,ufam, że Wisełka będzie miala w jego osobie bardzo dobrego rozgrywającego. Mam tylko pytanie do bardziej zorientowanych forumowiczów. Gdzieś czytałem, że Melikson już posiada polskie obywatelstwo, dzięki matce. A tymczasem "Gazeta Wspaniała Kraków" zamieszcza taki kawałek:

Cytat:
O pochodzeniu piłkarza zaś mówią tylko z powodu... jego matki, która jest Polką ( ...). Wczoraj zresztą piłkarz zdradził, że zamierza ubiegać się o polskie obywatelstwo.
Czy ja nie umiem czytać po polsku, czy ktoś tu łże? A może wcześniejsze informacje były nieścisłe, i np. Wybiórcza jest lepiej zorientowana w sytuacji nawet od agenta, którego ma Malikson, i całej reszty?
Odpowiedz cytując