Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9145
Stary 02.02.2011, 15:47
Przemas napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując. Ja osobiście nie widzę możliwości aby Maor grał w reprezentacji Polski. Jego starania o polskie obywatelstwo wynika z faktu, iż z paszportem UE jest po prostu łatwiej dla piłkarza jeśli myśli o wyjeździe do jednej z dobrych lig zachodnich.
To że chce paszport 'dla komfortu' to jasne i nic w tym złego ale jak sobie przypomnimy Obraniaka czy latającego jeszcze niedawno z Kolumbijską flagą Manuelka...skusili się na Euro i tyle.Tak jak pisałem, mam nadzieje że Maor nie będzie tego typu kolesiem ale to i tak melodia przyszłości.Żeby Dyzma zaczął się na niego ślinić to chłopak będzie musiał mieć bardzo udany sezon w Wiśle.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując