|
Może i ze względów prawnych Maor może grac dla Polski. Jednak to zawodnik musiałby taka chęć wyrazić, a niby z jakiej paki nagle chciałby grac dla Polski? Bo jego mama się urodziła w Polsce i jako kilkuletnia dziewczynka wyjechała z rodzicami do Izraela a on sam się tam wychował od małego? Czy miałby się zdecydować dlatego, że po ewentualnej dobrej grze w naszej lidze Smuda go przekona, że będzie grał na bank na euro itp? Jak będzie grał dobrze w Wiśle to i z reprezentacji Izraela się ktoś do niego odezwie.
Podsumowując. Ja osobiście nie widzę możliwości aby Maor grał w reprezentacji Polski. Jego starania o polskie obywatelstwo wynika z faktu, iż z paszportem UE jest po prostu łatwiej dla piłkarza jeśli myśli o wyjeździe do jednej z dobrych lig zachodnich.
Powód: literówka :)
Ostatnio edytowane przez Przemas : 02.02.2011 o godz. 15:37.
|