alberto napisał(a):

|
A mnie martwi obsada bramki w Wisełce. widziałbym tu jakiegoś dobrego Polaka, a nie bałkańskie wynalazki.
|
To znaczy kogo konkretnie, bo napisać "jakiegoś" to każdy może. Tak samo jak w polu większość wolałaby Polaków, a praktycznie nikt nie podaje żadnych nazwisk. Valckx spod ziemi dobrych Polaków nie wyciągnie.