Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42984
Stary 02.02.2011, 15:31
alberto napisał(a):Wyświetl post
A mnie martwi obsada bramki w Wisełce. widziałbym tu jakiegoś dobrego Polaka, a nie bałkańskie wynalazki.
To znaczy kogo konkretnie, bo napisać "jakiegoś" to każdy może. Tak samo jak w polu większość wolałaby Polaków, a praktycznie nikt nie podaje żadnych nazwisk. Valckx spod ziemi dobrych Polaków nie wyciągnie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując