Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5339
Stary 02.02.2011, 15:02
albert02 napisał(a):Wyświetl post
Jakby sie ktos chcial pobawic to prosze. Save 2020r. Z polskich szkolek wychodza dosc dobrzy zawodnicy, mysle ze w ciagu dwoch sezonow mozna w Wisle zrobic mocna ekipe samych Polakow. Trafila mi sie tu perelka. 16latek z Brazylii uprawniony do reprezentacji Polski, odrazu sie po niego Schalke zglosilo.

http://www.filesonic.com/file/72866367/Dlaforum.fm
Szefie jesteś wielki ! Jakim grałeś klubem ?
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując