albert02 napisał(a):

Jakby sie ktos chcial pobawic to prosze. Save 2020r. Z polskich szkolek wychodza dosc dobrzy zawodnicy, mysle ze w ciagu dwoch sezonow mozna w Wisle zrobic mocna ekipe samych Polakow. Trafila mi sie tu perelka. 16latek z Brazylii uprawniony do reprezentacji Polski, odrazu sie po niego Schalke zglosilo.
http://www.filesonic.com/file/72866367/Dlaforum.fm
|
Szefie jesteś wielki ! Jakim grałeś klubem ?