Bambo1906 napisał(a):

|
Tak tylko którego Marcelo bierzesz pod uwagę? Tego który do nas przychodził, czy tego który od nas odchodził?
|
Tego, który przychodził. Nie był jeszcze wybitnym graczem, zgadza się, ale był solidny i nie zaliczał kompromitujących błędów.