|
Cortezz sobie odpocznie. Pisanie o więzieniach przepełnionych młodymi ludżmi aresztowanymi za posiadanie skręta, za rządów PiS dopuszczalne jest chyba na jakims forum s-f
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|