alberto napisał(a):

|
A mnie martwi obsada bramki w Wisełce. widziałbym tu jakiegoś dobrego Polaka, a nie bałkańskie wynalazki.
|
nie tylko Ciebie, najpierw poczytaj kilkanaście ostatnich stron, a potem jeśli masz coś nowego do przekazania to się wypowiadaj, po co pisać takie posty?
ja wierzę, że Maor może być wzmocnieniem, ale dopóki nie zagra kilku meczów, a może nawet całej rundy to nie podjąłbym się oceny. Robienie z niego gwiazdy na podstawie youtube czy jednej relacji z treningu jest lekkomyślne.
I tak jak zostało już to tutaj napisane, mamy w kadrze kilku zawodników m.in. Jirsak którzy na treningach są mistrzami podań, strzałów itp. a w meczu kompletnie się gubią.