Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6307
Stary 02.02.2011, 13:49
kto odrzucił z Wiślaków ten nóż ?

http://www.youtube.com/watch?v=qt8y5fe8kFE

wiem, że to dział humor, no ale tutaj pierwsi daliście te przeróbki i śmieszne filmiki o Baggio
Odpowiedz cytując