Kondipr napisał(a):

|
Jak się nie mylę trzech zawodników może być starszych.
|
Mylisz się. W ME U-21 mogą grać ci gracze, którzy nie skończyli 21 lat w momencie rozpoczęcia rozgrywek - eliminacje ruszyły w 2009 roku. W finałach, które z reguły są dwa lata później, grają w związku z tym 23-letni gracze - tak samo grał np. Jirsak kiedyś tam w ME.