Wyświetl pojedynczy post
Bboyluczi
Junior Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42978
Stary 02.02.2011, 13:19
Odbiegając od dyskusji na temat Maora oraz tego, czy się sprawdzi, czy też nie, chciałem zwrócić Waszą uwagę na sposób, w jaki Wisła przeprowadza w tym oknie transfery. Po pierwsze, wszystkie wzmocnienia są przeprowadzane na początku, nie na za pięć trzecia jak zwykle. Dzięki temu nowym zawodnikom łatwiej się zaaklimatyzować, a trenerowi skomponować z tego jakiś fajny team. Po drugie, przeprowadzamy transfery gotowkowe, co po ostatnich okienkach pozytywnie zaskakuje. Nie wygląda to już jak przekazywanie funduszy sp. TF kable, lecz raczej jak bilansowanie funduszy wewnątrz Wisły tylko i wyłącznie. Taka polityka transferowa ( np. teraz sprzedalismy 2 graczy za 2 miliony euro, a za te pieniądze sprowadziliśmy kilku innych) pozytywnie rokuje na przyszłość. Gdyby jeszcze rozwinąć mocniej sieć skautów..
Odpowiedz cytując