Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7908
Stary 02.02.2011, 13:16
joshi napisał(a):Wyświetl post
pisaliście trochę o Polonii, to wklejam fragment potwierdzający, że JW to facet którego jeszcze nie jeden menadżer przerobi na kasę.

Polonia wypożyczyła wczoraj na pół roku serbskiego pomocnika Milosza Adamovicia. - Zrobiliśmy to, choć Theo Bos go nie widział, ale gorąco polecał go Marek Citko - mówi prezes "Czarnych Koszul" Józef Wojciechowski.


trener musi być zachwycony...
Haha właśnie to jest to co u niego najbardziej lubię. Wymaga od trenerów profesjonalizmu, zmusza ich do jakiś konsultacji z wymyślonym przez niego sztabem trenerskim innych pierdół. A sam zmusza trenerów do ustalania składu wg jego "widzi mi się" i sprowadza zawodników o których trenerzy nie mają nawet pojęcia, jak grają itp. I gdzie tu ten profesjonalizm?
Odpowiedz cytując