Wyświetl pojedynczy post
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5336
Stary 02.02.2011, 13:11
Watts napisał(a):Wyświetl post
(...)
Gram sobie Wisełką już czwarty sezon, rozpoczynam
Nie mam zielonego pojęcia skąd tylu forumowiczów ma tak duży budżet, ja przez trzy sezony budowałem skład jedynie w oparciu o transfery bezgotówkowe, a ochłapy rzędu 100-200 tys. € na sezon inwestuję w młodzież. Zajmowałem kolejno 3., 2. i 1. miejsce w lidze, póki co osiągnąłem 1/16 LE. Na rozbudowę szkółki i obiektów nie ma pieniędzy Lech i Legia robią transfery po kilka milionów euro na okienko co sezon, nie wiem skąd biorą tyle funduszy.
A zmieniałeś budżety?
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując