Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2260
Stary 02.02.2011, 12:59
Legia nie zrobila transferów, jednak nie uwazam, ze to zle dla tego zespolu. Maja w miare dobry sklad jak na polska lige i wywalczyli z nim miejsce w 1wszej 3. Druzyna przez tą przerwe zimowa bedzie sie zgrywala i moze na prawde wyjsc z tego cos dobrego. Czasami lepiej jest zostawic sklad/nic nie dokupowac, aby sie zgral, niz kupowac 4-5 zaowdnikow co okienko, ktorzy nie beda miec czasu nawet na wejsciu do zespolu. Mam tutaj na mysli polityke Wisly, ktora w lecie kupila wpierony dziadostwa, ktore powiedzmy sobie szczerze, gra bardzo slabo. W tym okienku to samo ... tylko jeszcze nie wiemy czy to sie sprawdzi, czy nie.
Odpowiedz cytując