emj10 napisał(a):

Amica skończyła transfery, Wisła też powoli finalizuje ostatnie, a Legia nie sfinalizowała żadnego i już chyba nie sfinalizuje. Kabaret
|
Cytat:
|
Nic nie wyszło z planów działaczy Legii, którzy wierzyli, że niektórzy gracze, których mieli na oku, nie znajdą zatrudnienia do końca stycznia i na początku lutego wybiorą ofertę z Łazienkowskiej. "Okienko transferowe w większości krajów europejskich zostało już zamknięte. Myśleliśmy, że dzięki temu podpiszemy kontrakty z niektórymi zawodnikami, ale oni podpisali umowy z naprawdę dobrymi klubami" - powiedział Jóźwiak.
|
Chyba wiem co mu powie Skorża.