westersyl napisał(a):

Widziałem Melikosna w 2 meczach w tym jednym przeciwko drużnie która grała w LM. Widzłaem kilka skrótów i przestudiowałem kilka filmików na YouTube. Ten chłopak to diament i to już taki mocno oszlifowany.
Na FB nawet można poczytać wpisy redakcji, że Melikson wywarł bardzo dobre wrażenie na treningach, nie jestem tym jednak zaskoczony.
|
Mam nadzieję że po takich wpisach Ty i Tobie podobni nie będziecie wywalać Maora z klubu po dwóch nieudanych meczach...