Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42975
Stary 02.02.2011, 12:35
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Widziałem Melikosna w 2 meczach w tym jednym przeciwko drużnie która grała w LM. Widzłaem kilka skrótów i przestudiowałem kilka filmików na YouTube. Ten chłopak to diament i to już taki mocno oszlifowany.
Na FB nawet można poczytać wpisy redakcji, że Melikson wywarł bardzo dobre wrażenie na treningach, nie jestem tym jednak zaskoczony.
Mam nadzieję że po takich wpisach Ty i Tobie podobni nie będziecie wywalać Maora z klubu po dwóch nieudanych meczach...
Odpowiedz cytując