Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2258
Stary 02.02.2011, 12:33
Amica skończyła transfery, Wisła też powoli finalizuje ostatnie, a Legia nie sfinalizowała żadnego i już chyba nie sfinalizuje. Kabaret

Cytat:
Nic nie wyszło z planów działaczy Legii, którzy wierzyli, że niektórzy gracze, których mieli na oku, nie znajdą zatrudnienia do końca stycznia i na początku lutego wybiorą ofertę z Łazienkowskiej. "Okienko transferowe w większości krajów europejskich zostało już zamknięte. Myśleliśmy, że dzięki temu podpiszemy kontrakty z niektórymi zawodnikami, ale oni podpisali umowy z naprawdę dobrymi klubami" - powiedział Jóźwiak.
Odpowiedz cytując